Inwestycje publiczne

Nieruchomości inwestycyjne Elektrownia Powiśle i E.ON zapraszają na lodowisko

21f17a8c4e6b8c9da10cc9a642599315
Już od 6 grudnia warszawiacy mogą skorzystać z lodowiska na świeżym powietrzu w sercu Powiśla. Nieruchomości inwestycyjne Elektrownia Powiśle i E.ON zapraszają na lodowisko.
Na placu od strony ulicy Zajęczej, zostało uruchomione klimatyczne Lodowisko Dobrej Energii E.ON.
Jazda na łyżwach to jedna z ulubionych, zimowych aktywności warszawiaków. Przez najbliższe trzy miesiące, na każdego kto odwiedzi mury dawnej Elektrowni, czeka lodowa ślizgawka o powierzchni 200m2 oraz wiele atrakcji.
Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:15-22.
Wraz z rozpoczęciem sezonu przedświątecznego Elektrownia Powiśle rozbłysnęła piękną iluminacją, która podkreśla zabytkowy charakter jej przedwojennej architektury.
„Cieszymy się, że po dwóch latach funkcjonowania kompleksu udało nam się, wspólnie z E.ON zrealizować projekt zimowego lodowiska. Mamy nadzieję, że obok naszego kina letniego, który jest formatem znanym i lubianym przez warszawiaków, będzie stałą atrakcją podczas zimowych miesięcy. Po odwiedzeniu lodowiska zapraszamy wszystkich do obejrzenia spektakularnej iluminacji: zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W grudniu zaplanowaliśmy liczne targi oraz koncerty muzyki na żywo. Lodowisko to kolejny powód, by odwiedzić Elektrownie Powiśle zimą.” – mówi Jagoda Lechowska, Dyrektor Marketingu Elektrowni Powiśle.

„Zawsze chętnie angażujemy się w lokalne wydarzenia. Tym razem chcemy spotkać się z warszawiakami także zimą, kiedy każdy z nas potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii.”– mówi Piotr Bonecki, manager marketingu w E.ON Polska – „Wierzymy, że obok edukacji i wsparcia w zakresie energii elektrycznej, jest też miejsce na dobrą zabawę. Dlatego w tym sezonie, razem z Elektrownią Powiśle. zapraszamy na Lodowisko Dobrej Energii E.ON. Mamy nadzieję, że taka atrakcja przyniesie wszystkim dużo radości.”

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora