rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna O3 Business Campus w Krakowie zatrzymuje na dłużej najemcę – firmę LUX MED

EPP_O3 Business Campus_2Nieruchomość inwestycyjna O3 Business Campus w Krakowie zatrzymuje na dłużej najemcę, którym jest firma LUX MED.

Grupa LUX MED przedłużyła umowę najmu w zarządzanej przez EPP nieruchomości komercyjnej O3 Business Campus w Krakowie. Nowoczesny kompleks biurowy wyróżniają liczne rozwiązania prośrodowiskowe, które stanowią kluczowy element strategii biznesowej zarządcy obiektu i zostały wdrożone w trosce o użytkowników oraz planetę. Łączna przestrzeń objęta umową wynosi niemal 2 200 mkw. w budynkach A i C, w których zlokalizowane są odpowiednio oddział stomatologiczny oraz przychodnia lekarska.

– O3 Business Campus to prosty wybór dla najemców, którzy, tak jak my, dążą do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko. Konsekwentnie realizujemy cele dekarbonizacyjne, które są wpisane w strategię biznesową EPP. Dlatego 100% energii elektrycznej wykorzystanej w krakowskim kompleksie pochodzi ze źródeł odnawialnych. Stale modernizujemy też przestrzenie wspólne – w ostatnim czasie część parkingu przekształciliśmy w zieloną strefę, która ma służyć wszystkim użytkownikom budynku oraz zazieleniać jego otoczenie. Dbamy także o odpowiednią certyfikację, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszego kompleksu. Krakowska lokalizacja może się pochwalić certyfikatem BREEAM In-Use na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating – komentuje Maciej Sałata, Senior Leasing Manager w EPP.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora