rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna GLP Warsaw V Logistics Centre gotowa do użytku

GLP Warsaw V Logistics Centre_1Nieruchomość inwestycyjna GLP Warsaw V Logistics Centre jest już gotowa do użytku.

Inwestor GLP oddał do użytku kolejny obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Nieruchomość inwestycyjna GLP Warsaw V Logistics Centre o powierzchni 24 tys. mkw. znajduje się tuż obok węzła autostrady A2 „Grodzisk Mazowiecki”. Wyłącznym najemcą nieruchomości komercyjnej będzie firma logistyczna No Limit. Generalnym wykonawcą GLP Warsaw V Logistics Centre była firma CFE. Najemcę budynku reprezentowała agencja Space4Logistics.

„Inwestycja ta jest odpowiedzią na nowe projekty oraz rosnące zapotrzebowanie naszych klientów logistyki kontraktowej w zakresie ich rozwoju w regionie CEE. Uwarunkowania techniczne jak i dobra lokalizacja magazynu wpisują się w strategię No Limit i umacniają naszą pozycję w rejonie centralnym w Polsce. Operacje prowadzone w obiekcie w oparciu o najnowocześniejsze technologie automatyki magazynowej umożliwią nam poszerzenie zakresu usług i zwiększą efektywność organizowanych procesów. To bardzo ważny krok dla naszej organizacji.” – mówi Mariusz Rączka, Dyrektor Business Unit Logistyka w No Limit.

Okolice Warszawy to dla nas naturalne miejsce rozwoju w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którym zaawansowane technologicznie, zlokalizowane przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych budynki dają przewagę konkurencyjną. Dlatego niebawem rozpoczniemy realizację 39 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w Starym Koniku, przy węźle autostrady A2.” – komentuje Magdalena Górska-Wojtas, Business Development Manager w GLP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora