rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Już w lutym 2024 r. Leszno zyska nową nieruchomość handlową

galeria_goplana
Już niedługo Leszno zyska nową nieruchomość handlową. Na koniec lutego 2024 roku planowane jest otwarcie Galerii Goplana w Lesznie, nowoczesnej i atrakcyjnej architektonicznie przestrzeni.

Na 9 tys. mkw. zaplanowano 25 punktów handlowych, a pierwsze lokale zostaną przekazane najemcom jeszcze w listopadzie br. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Galeria Goplana powstaje w samym centrum Leszna – miasta, w którym żyje 64 tys. mieszkańców, a które posiada wszelkie niezbędne udogodnienia charakterystyczne dla większych aglomeracji. Leszno rozwija się i przyciąga inwestorów, a ponad 60% mieszkańców uważa, żyje się tu lepiej niż jeszcze 5 lat temu.

Galeria Goplana nie tylko wzbogaci ofertę handlowo-usługową Leszna, ale także będzie atrakcyjnym uzupełnieniem śródmiejskiej architektury. Inwestycja  HJ Invest powstaje nieopodal rynku, pomiędzy ulicami Królowej Jadwigi i Dąbrowskiego. Przechodząca przez środek terenu ulica Krótka stanie się integralną i zadaszoną częścią Galerii – deptakiem, przy którym powstanie strefa gastronomiczna. Będzie to po prostu idealne miejsce do spotkań i zakupów dla odwiedzających centrum miasta – mówi Anna Oberc-Krzycka, Leasing Team Manager, Cushman & Wakefield.

 

Źródło: Cushman & Wakefield.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora