Informacje dnia

Firma Adventum powierza zarządzanie warszawskim biurowcem firmie Savills

Marynarska Point I

Firma Adventum, po nabyciu budynku biurowego Marynarska Point I, podjęła decyzję o powierzeniu zarządzania nieruchomością firmie doradczej Savills.

Biurowiec Marynarska Point I zlokalizowany jest przy ul. Postępu 15B na Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Obiekt biurowy oferuje w sumie 13 270 metrów kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na parterze biurowca znajdują się lokale handlowe. W budynku swoje biuro ma m.in. firma Generali. Nieruchomość posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent. Savills pełni rolę zarządcy budynku od połowy 2019 roku i tym samym pozostanie nim po zmianie właściciela nieruchomości.

„Mieliśmy okazję opiekować się budynkiem w okresie, w którym prowadzona była przebudowa ulicy Marynarskiej. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą pracę, również teraz, kiedy najemcy mogą już korzystać z usprawnionej infrastruktury transportowej wokół obiektu i tym samym czuć w pełni zalety jego znakomitej lokalizacji” – mówi Wioletta Nowotnik, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami biurowymi, Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora