Informacje dnia

Deweloper 7R promuje działania proekologiczne i młodych artystów

926c1fa072cebe569105832b38366025
Firma 7R to inwestor i deweloper na rynku nieruchomości komercyjnych, który specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Firma 7R realizuje wydarzenie „7R Warehouse of art: Young art for the planet”. Celem wydarzenia jest promocja młodych artystów oraz wzmocnienie działań związanych z dbałością o środowisko naturalne. Integralną częścią inicjatywy jest konkurs „Technologia. Ekologia. Człowiek. Koegzystencja” organizowany wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.

Od lat dostarczamy powierzchnie magazynowe i produkcyjne. W naszych obiektach wdrażamy innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania, bo wierzymy, że biznes powinien brać odpowiedzialność za ekologię. Planując przyszłość naszych działań, chcemy wsłuchać się w głos młodego pokolenia,

mówi Tomasz Lubowiecki, założyciel i prezes 7R SA.

Konkurs jest okazją, by przekonać się, jak sztuka może wpływać na magazyny, a przestrzenie industrialne inspirować artystów.

Sztuka musi podejmować istotne dla współczesnego człowieka tematy. Efektem konkursu powinny być proekologiczne, kreatywne rozwiązania, które odpowiadają na współczesne potrzeby, ale równocześnie będą mogły służyć przez długi czas. To niezwykle ważne, w kontekście poszanowania zasobów planety, 

mówi prof. Prot Jarnuszkiewicz, Prorektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów warszawskiej ASP, którzy nie ukończyli jeszcze 35. roku życia. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu sztuki użytkowej o tematyce ekologicznej w jednej z trzech kategorii: ergonomiczne siedzisko, mural na zbiornik przeciwpożarowy i ekologiczny gadżet 7R.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora