rynek nieruchomości na wynajem

Biura w Poznaniu wciąż atrakcyjne: biurowiec Malta Office Park zatrzymuje na dłużej najemcę

Malta Office Park wieczor

Globalne Centrum Rozwiązań IT,  które jest częścią Grupy Roche zostaje na w poznańskim Malta Office Park.

Umowa została przedłużona na okres 5 lat.  Malta Office Park to kompleks biurowy, który należy do Henderson Park (70% udziałów) oraz EPP (30%). Globalne Centrum Rozwiązań IT to jeden z największych najemców tego biurowca. Zajmuje cały budynek o powierzchni 3 300 m.kw. Proces negocjacyjny wspierali eksperci z firmy doradczej Colliers.

 

„Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu naszego biura w Malta Office Park w Poznaniu, gdyż wiemy jak bardzo nasi pracownicy cenią sobie pracę w tym miejscu – powiedział Paweł Pyszlak, Dyrektor Zarządzający Globalnego Centrum Rozwiązań IT Roche – Lokalizacja zapewniająca dogodny dojazd, bliskość Jeziora Malta i terenów rekreacyjnych, kameralny charakter kompleksu biurowego – to wszystko atuty, na które zwracają uwagę nasi ludzie. Dodatkowo mamy nowoczesne biuro, zaprojektowane zgodnie z zasadami activity based working, które zapewnia pracownikom przyjazne środowisko, maksymalnie wspierające ich w wykonywaniu codziennych obowiązków. Cieszymy się, że możemy im to zapewnić przez kolejne 5 lat”.

 

„Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy doradzać Roche Polska przy transakcji dotyczącej biura firmy w Poznaniu. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru budynku przeprowadziliśmy wspólnie z klientem analizę rynku i różnych scenariuszy, w wyniku której Malta Office Park okazała się dla naszego klienta najlepszym wyborem” – zaznaczyli Paweł Skałba oraz Paweł Proński, odpowiedzialni za transakcję z ramienia Colliers.

Współpraca ze światowej klasy partnerem, jakim jest Roche Polska, to wielka przyjemność ale też wielkie wyzwanie. Niezwykle cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy sprostać najwyższym wymaganiom” – powiedziała odpowiedzialna za umowę Agnieszka Gola, Leasing Office Manager EPP.

Sylwia Piechnik Head of Office Leasing EPP dodaje „Jesteśmy dumni, że w naszych projektach lokowane są odziały firm o tak istotnym, międzynarodowym znaczeniu. Globalne Centrum Rozwiązań IT Roche jest tego najlepszym przykładem. Działanie w Malta Office Park ośrodka, który wspiera pracę dziesiątków tysięcy ludzi na całym świecie, świadczy nie tylko o jakości naszego projektu, ale potwierdza pozycję i atrakcyjność Poznania, jako miasta oferującego firmom potencjał pracowniczy i wynikające z niego możliwości rozwojowe”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora