rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biura i apartamenty OVO Wrocław prawie wyprzedane

OVO_budowa_01.2016Kompleks hotelowo – biurowo – apartamentowy OVO, w którym znajdzie się m.in. hotel Hilton i który rośnie w centrum Wrocławia ma już prawie komplet właścicieli apartamentów.

W OVO Wrocław na trzech najwyższych piętrach znajdzie się 170 apartamentów, w tym na ostatnim, szóstym, najbardziej luksusowe penthouse’y.  Dotychczas sprzedano 154 lokale, czyli aż 91%. W ofercie pozostało zaledwie 16 jednostek o powierzchni od 58 do 220 mkw. Ceny apartamentów oscylują w granicach od 13 do 17,5 tys. zł za mkw.

OVO Wrocław oferuje na sprzedaż także biura. Wykupionych zostało dotąd osiem z 28 biur przy cenie za ok. 11 tys. zł metr kwadratowy. To blisko 30% powierzchni dostępnej w OVO Wrocław. Powierzchnie biurowe znajdą się  na piętrze trzecim, czyli tuż pod poziomem apartamentów.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks. Znajdą się w nim nie tylko luksusowe apartamenty i biura, ale też pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, restauracja, centrum fitness z basenem, sklepy, butiki, lokale usługowe i inne. Zarówno mieszkańcy, jak i właściciele biur czy pracownicy, będą mieli dostęp do każdej z tych części. To dodatkowy komfort pracy i mieszkania. Obiekt będzie gotowy w ciągu 4 miesięcy.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora