Informacje dnia

Aranżacja apartamentu na szczycie – luksus w przestworzach

#2021_07_15_Z44__U_3_Jadalnia_B_logo

Złota 44 to luksusowy drapacz chmur zlokalizowany w Warszawie. W ofercie biura sprzedaży tej prestiżowej inwestycji znajduje się już zaledwie kilkanaście luksusowych apartamentów.

Wśród apartamentów na sprzedaż znajduje się ponad dwustumetrowy apartament usytuowany na 51. piętrze budynku. Wyjątkowy projekt wnętrza od pracowni Tissu Architecture to odważne połączenie designu i naturalnych materiałów, które wraz z zapierającą dech panoramą miasta tworzą silną i energetyczną kompozycję.Luksusowe mieszkanie zapewnia trzy przestronne sypialnie, z których podziwiać można zachodzące nad miastem słońce, duży ponad stumetrowy salon połączony z kuchnią, trzy przestronne łazienki i garderobę. Standard deweloperski apartamentu pozwala na dogodną aranżację, która w pełni odpowie na potrzeby nabywcy.

Naszym celem było stworzenie ponadczasowego, oryginalnego wnętrza apartamentu, w którym króluje stonowana kompozycja barw przełamana mocnym akcentem koloru oraz kontrastowe zestawienie materiałów. Wszystkie pomieszczenia apartamentu tworzą swobodną, otwartą przestrzeń. Chcieliśmy aby definiowały ją powtarzające się formy i materiały. Stylistyka wnętrza ma podążać za otwartym widokiem na różnorodną, rozwijającą się i nowoczesną Warszawę” – mówią architekci biura Tissu Architecture.