Inwestycje publiczne

Mural na nieruchomości Accolade w Gorzowie Wielkopolskim

172b31c351d9033cb3af3f211b2ccded
Na nieruchomości Accolade w Gorzowie Wielkopolskim powstał nowy mural.

Accolade odsłoniło kolejny mural na terenie parku przemysłowego, w ramach Accolade Industrial Art. Tym razem mural powstał na nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to kolejna grafika zaprojektowana i namalowana przez dwóch uznanych artystów muralowych – Jakuba Bitkę i Łukasza Chwałka – podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch projektów na zbiornikach wodnych w Zielonej Górze i Mińsku Mazowieckim.
Wprowadzanie sztuki do przestrzeni przemysłowych jest misją programu Accolade Industrial Art i elementem strategii ESG Grupy.
– To czwarty mural, który upiększa nasze przestrzenie przemysłowe w Polsce. Z radością obserwujemy, jak stają się one ulubionym elementem wizualnym, przyciągającym wzrok naszych najemców i otrzymaliśmy wiele pozytywnych słów na ten temat. Cieszymy się, że możemy realizować naszą strategię ESG w tak namacalny sposób. Murale naprawdę pozytywnie wpływają na krajobraz. W ramach Accolade Industrial Art, prowadzimy również akcje edukacyjne dla młodzieży w miastach, w których działamy. Tym razem w Gorzowie Wielkopolskim pokazaliśmy, jak malować mural uczniom z liceum plastycznego. – wyjaśnia Małgorzata Więcko, Dyrektor Asset Management w Accolade Poland.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora