rynek nieruchomości na wynajem

Mennica Legacy Tower podpisała umowę najmu z wiodącą kancelarią

Mennica Legacy Tower_wizualizacja_1
Mennica Legacy Tower (MLT) to nowoczesny kompleks zlokalizowany w Warszawie, którego ukończenie zaplanowano na jesień 2019 roku.

Pomimo, że nowoczesny kompleks biurowy nie został jeszcze oddany do użytku, MLT podpisuje sukcesywnie umowy najmu powierzchni.

Najnowszym najemcą MLT został Noerr Biedecki sp.k., polski oddział międzynarodowej kancelarii prawnej Noerr. Kancelaria wynajęła 1000 m kw. powierzchni biurowej na 16. piętrze jednego z budynków.

Decyzja o przeniesieniu siedziby polskiego oddziału Noerr do tak nowoczesnego i prestiżowego budynku jakim jest Mennica Legacy Tower, to dowód na to, że Noerr – firma należąca do czołówki europejskich kancelarii prawnych – coraz bardziej otwiera się na lokalny rynek i widzi potencjał w umacnianiu swojej obecności w regionie CEE i w Polsce” – powiedział Radosław Biedecki, Partner Zarządzający w warszawskim biurze Noerr.

140-metrowa wieża Mennica Legacy Tower i sąsiadujący z nią 43-metrowy Budynek Zachodni będą miały łączną powierzchnię biurową 65 630 mkw. Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora