Z życia spółek

Kreatorem Budownictwa Roku 2018 został Baumit

gala_kreator_budownictwa_roku_2018_aleksandra_gilewska_baumit

Już po raz ósmy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa odznaczyło najlepszych w branży, przyznając tytuły Kreatora Budownictwa Roku 2018.

Prestiżowe odznaczenia przyznano ósmy raz, a okazję ku temu stworzyła uroczysta gala zorganizowana 22 listopada 2018 r. w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno producenci materiałów budowlanych, biura architektoniczne i projektowe, inwestorzy, generalni wykonawcy, firmy doradcze, jak również osoby zarządzające przedsiębiorstwami budowlanymi. Spółka Baumit z siedzibą we Wrocławiu została podwójnie nagrodzona.
Kreatorem Budownictwa Roku 2018 obwołano bowiem nie tylko samą firmę, lecz także jej  Prezesa – Jacka Czyżewicza.

„Takie wyróżnienia jak Kreator Budownictwa Roku to dla firmy i osób nią zarządzających zawsze powód do ogromnej satysfakcji. Potwierdzenie, że to, co robimy, rzeczywiście ma sens, jest zauważane i doceniane, a obrana ścieżka rozwoju – właściwa. Nagrody indywidualne oczywiście również bardzo cieszą, ale mówiąc językiem sportowców, najważniejsza jest drużyna. Pracownicy, z których jestem bardzo dumny, ale i współpracujący z nami architekci, wykonawcy, inwestorzy czy partnerzy handlowi. To nasz wspólny sukces” – mówi Jacek Czyżewicz, Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.

 

Baumit to jeden z wiodących producentów chemii budowlanej na świecie.