Informacje dnia

IMMOFINANZ wchodzi na rynek z nowymi produktami biurowymi

mycowork_sala konferencyjna i lounge

IMMOFINANZ, jeden z największych inwestorów na stołecznym rynku biurowym, oficjalnie wdraża w swoich nieruchomościach pod marką myhive, nowe elastyczne produkty typu premium: mycowork oraz myoffice. Marka myhive została oficjalnie wprowadzona w Polsce na rynek 4 lata temu wyznaczając nowe standardy w zakresie designu przestrzeni biurowych i budowania społeczności. Wraz z dodaniem elastycznych rozwiązań do oferty, IMMOFINANZ po raz kolejny jest w najlepszej pozycji, aby odpowiedzieć najemcom na ich rosnące aktualnie zapotrzebowanie w tym właśnie obszarze – czy to w kontekście wielkości biura, czy też czasu trwania umowy. Powierzchnie co-workingowe myhive zwane mycowork są aktualnie już obecne w myhive Park Postępu i myhive Warsaw Spire. Za kilka tygodni do tego grona dołączy myhive Nimbus. Natomiast rewolucyjne, gotowe prywatne serwisowane biura z pełną infrastrukturą i usługami, dostępne pod wynajem już od jednego miesiąca, zwane myoffice, są aktualnie wdrażane w ramach całego stołecznego portfela myhive.

„Z radością informujemy, że odpowiadając na obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów na rynku nieruchomości biurowych, wchodzimy z naszą marką myhive w nowy rozdział, stawiając na maksymalną elastyczność, usługi w wersji all-inclusive, ale też zachowując wcześniejsze wyróżniki marki, jak chociażby nieprzerwanie budowaną, tętniącą życiem społeczność biurową, czy atmosferę i design jak w hotelu butikowym. Innymi słowy, opracowaliśmy produkty biurowe na miarę aktualnych czasów. W ramach naszego portfela klienci będą mogli nie tylko tak jak dotychczas podpisać umowę na zasadzie tradycyjnego najmu, ale również wynająć powierzchnię coworkingową, a także od jednego miesiąca prywatne serwisowane biuro na elastycznych warunkach z osobną recepcją, salkami konferencyjnymi kuchnią, jednocześnie mając dostęp do społeczności myhive”, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Aspekt elastyczności marki myhive realizowany jest na dwa sposoby. Pierwszy to przestrzenie coworkingowe zwane mycowork, oferujące możliwość „spontanicznej” rezerwacji biurka – mydesk, pokoju dla zespołów projektowych – myroom, czy też myflex – obejmującego dostęp do poszczególnych lokalizacji mycowork, dla wszystkich tych, którzy lubią pracować w zmiennym środowisku i nie potrzebują stałego miejsca pracy.

Powierzchnie mycowork są obecnie dostępne na 38 piętrze myhive Warsaw Spire, myhive Park Postępu (trzecie piętro budynku B) a za kilka tygodni – myhive Nimbus (parter budynku). Kolejne lokalizacje są już w trakcie przygotowywania.
Druga z elastycznych propozycji IMMOFINANZ, to oferta, której do tej pory nie było na polskim rynku, zwana myoffice – czyli gotowe pod wynajem, prywatne biura serwisowane, dostępne już od jednego miesiąca od 250 m kw., z pełną infrastrukturą, z własną recepcją, salkami konferencyjnymi, focus room-ami, lounge, kuchnią, serwerownią, toaletą, przygotowane w design myhive. W tym przypadku w cenie najemcy otrzymują także możliwość uwzględnienia wszelkich usług, płacąc jedną fakturę all-inclusive. Produkt ten rozwijany będzie w ramach całego portfela budynków myhive w Polsce. Pierwszą powierzchnią zrealizowaną w tym formacie jest nowa siedziba samego IMMOFINANZ, który przeniósł się do myhive Warsaw Spire. Najbliższe kolejne lokalizacje są w przygotowaniu w myhive IO-1 oraz myhive Crown Point.

Głównym wyróżnikiem nowych, elastycznych produktów myhive jest aspekt samej powierzchni, tj. ok. 10 m2/biurko. Ponadto o atrakcyjności oferty świadczą także unikalne, wysokiej jakości meble – z elektrycznie regulowanymi biurkami i wzornictwo, zarówno w biurach, jak i na obszarze części wspólnych, odpowiednie nasłonecznienie, fit out oraz meble redukujące poziom hałasu oraz wyjątkowa infrastruktura biurowa i usługi. Co więcej, powierzchnie mycowork są kameralne, mieszczące do 50 biurek, a klimatyzacja w nich może być indywidualnie regulowana, w każdym z pokoi. Wszystkie elastyczne przestrzenie myhive są ponadto zgodne ze wszelkimi przepisami BHP.
Elastyczne produkty myhive są wdrażane na wszystkich rynkach, na których marka jest obecna, czyli także w Wiedniu, Bukareszcie, Budapeszcie, Pradze, Bratysławie i Dusseldorfie. Pierwsze elastyczne przestrzenie myhive otwarto w wiedeńskim myhive Ungargasse, w listopadzie 2020 roku.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora