Informacje dnia

C.H. Robinson najemcą magazynów Panattoni w Bydgoszczy

Firma CBRE uczestniczyła w wynajmie powierzchni logistyczno-produkcyjnej zlokalizowanej w Bydgoszczy dla firmy C.H. Robinson. Najemca swoją działalność przeniesie do parku logistycznego dostarczonego przez Panattoni Europe, wynajmując 4360 m kw.

C.H. Robinson świadczy globalne usługi związane z transportem i logistyką towarów, w tym produktów świeżych. Powierzchnia magazynowa, na której najemca będzie świadczyć usługę naprawy palet zajmie 4100 m kw., zaś biurowa i 260 mkw.

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce z bogatym zapleczem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, a także z prężnie działającą Pomorską Specjalną Stefą Ekonomiczną. Dzięki temu, jak podkreśla Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director, Panattoni Europe: „Bydgoszcz z każdym kwartałem zyskuje na atrakcyjności, również w branży obiektów przemysłowych o charakterze produkcyjno-magazynowym. Potwierdza to rekordowe zainteresowanie regionem – w ciągu roku możemy wybudować nawet i 120 000 m kw. powierzchni dedykowanej zarówno dużym sieciom sklepów branży FMCG, jak i lokalnym firmom, a przez to i branży logistycznej.

 Panattoni Park Bydgoszcz to projekt trzech hal o powierzchni 48 000 m kw. z możliwością elastycznego kształtowania modułów budynków.