rynek nieruchomości na wynajem

Budynek build-to-suit dla EYELEVEL w ramach Prologis Park Prague-Airport

prologis airport

Spółka EYELEVEL, która zajmuje się tworzeniem przedmiotów i przestrzeni, zleciła Prologis budowę obiektu typu build-to-suit w Prologis Park Prague-Airport.

Zadaniem Prologis było stworzenie dla EYELEVEL takiej przestrzeni do pracy, która umożliwiłaby sprawne i skuteczne prowadzenie działalności w zgodzie z ekologią. Równocześnie przestrzeń ta stanowiłaby środowisko pozytywnie stymulujące jej pracowników, sprzyjające kreatywnemu myśleniu i czerpaniu przyjemności z wykonywanej pracy.

Dzięki ścisłej współpracy Prologis i EYELEVEL, do użytku oddanych zostało 27 370 metrów kwadratowych powierzchni typu build-to-suit w nowym, akredytowanym przez BREEAM, budynku logistycznym klasy A wyróżniającym się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Bardzo dużym plusem jest również lokalizacja obiektu. Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości zaledwie 5 minut od portu lotniczego w Pradze, w pobliżu czeskiej stolicy, zapewniając tym samym łatwy dostęp do międzynarodowych klientów biznesowych, jak również do nowych, potencjalnych pracowników kreatywnych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora