rynek nieruchomości na wynajem

Adidas i Reebok w Fashion Outlet Kraków

7513_kroh&partner_krakow-plaza_exterior_008_lake

Adidas i Reebok to kolejne marki, które będą dostępne w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków.

Sklep będzie miał dużą powierzchnię – 450m2 i będzie zlokalizowany na parterze. To kolejna po 4F marka sportowa, która pojawi się w obiekcie.

Kategoria sport jest jedną z podstawowych w obiekcie typu outlet, to swego rodzaju „must have”. U nas jest coraz mocniej reprezentowana. Badzo się cieszymy, że w Fashion Outlet Kraków znajdą się produkty Adidas i Reebok – to jedne z najbardziej pożądanych przez konsumentów marek w tej kategorii” – mówi Dawid Rutkowski z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o.

Za sklep będzie odpowiadał MasterSport – dystrybutor obydwu marek. To kolejny najemca, który podpisał umowę z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management na wynajem powierzchni w Fashion Outlet Kraków.

Fashion Outlet Kraków otrzymał pozwolenie na budowę w maju, pierwsze prace rozpoczną się wkrótce. Efektem będzie centrum outletowe, w innowacyjnej formule – zawierającej rozbudowany komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness oraz kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Docelowo w obiekcie znajdzie się ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc. Zakończenie prac i otwarcie przebudowanego obiektu planowane jest na jesień 2019 r.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora