Informacje dnia

Nowe centrum handlowe wyrośnie w Trójmieście

PRZYWIDZKA 1Park Handlowy Przywidzka – to nowa nieruchomość komercyjna, która wyrośnie w Gdańsku. Zaoferuje 11 700 mkw. powierzchni najmu.  Inwestorem nowego projektu na trójmiejskiej mapie handlowej jest „Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp.k. 

Działka, na której planowana jest budowa znajduje się przy ulicy Przywidzkiej w odległości 8 kilometrów od centrum Gdańska z dogodnym dojazdem z Obwodnicy Trójmiasta. W ścisłym otoczeniu  inwestycji znajdują się już od wielu lat znane obiekty handlowe.

W jednopoziomowym obiekcie powstanie 17 lokali handlowych i usługowych. Do dyspozycji klientów będzie parking na 286 wygodnych miejsc postojowych. Koncepcja Parku Handlowego Przywidzka jest ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci będą mogli wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Obiekt będzie oferować przyjazną, rodzinną atmosferę w otoczeniu nowoczesnej architektury.Rozpoczęcie budowy Parku Handlowego Przywidzka zaplanowano na trzeci kwartał 2016 roku.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora