rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Mostostal Warszawa rozbuduje fabrykę Autoliv w Jelczu-Laskowicach

uscisk reki
23 sierpnia br. Mostostal Warszawa zawarł z Autoliv Poland Sp. z o.o. kontrakt na rozbudowę zakładu produkującego i projektującego moduły poduszek powietrznych. Rozbudowywany zakład znajduje się w Jelczu-Laskowicach.

Zakład należy do koncernu Autoliv – światowego lidera w produkcji elementów bezpieczeństwa dla motoryzacji. Autoliv zatrudnia 66 tys. pracowników w 27 krajach. Polski zakład Autoliv jest drugim co do wielkości zakładem produkującym moduły poduszek w koncernie Autoliv.

To, że Mostostal Warszawa rozbuduje zakład Autoliv w Jelczu-Laskowicach oznacza, że będziemy mieli swój wkład w produkcję innowacyjnych rozwiązań służących ochronie zdrowia i życia podróżujących. Wartości takie jak innowacyjność i bezpieczeństwo, z sukcesem wdrażane przez naszego partnera, są kluczowe również dla Mostostalu Warszawa” – mówi Jorge Calabuig Ferre, Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji w Mostostalu Warszawa.

Kontrakt w imieniu Mostostalu Warszawa podpisał Zbigniew Przybyłowicz, Dyrektor Handlowy w Oddziale Zachodnim Mostostalu Warszawa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora