Informacje dnia

ział doradztwa projektowego w BNP Paribas Real Estate Poland rośnie w siłę

IMG_0309

Uruchomiony w maju 2019 roku dział Project & Development Consultancy rozwija się dynamicznie, oferując techniczny Due Dilligence oraz usługi zarządzania projektowego przy wielu prestiżowych projektach w sektorze logistycznym, biurowym oraz handlowym. Do grona ekspertów BNP Paribas Real Estate Poland, zajmujących się doradztwem projektowym, właśnie dołączył Przemysław Pyrkowski.

Nowy ekspert w Dziale Project & Development Consultancy z początkiem listopada 2019 r. objął stanowisko Starszego Kierownika Zarządzania Projektami i Kosztami. Rozbudowa zespołu była konieczna z uwagi na rosnące zainteresowanie świadczonymi usługami w zakresie doradztwa projektowego, między innymi w obszarze: planowania, projektowania i realizacji przestrzeni biurowych. Przemysław Pyrkowski posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami i kosztami, dlatego będzie cennym wsparciem zespołu – szczególnie w obszarze analizy kosztów planowania i realizacji inwestycji.

„Cieszymy się, że nasz zespół wzmocnił specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Jego wiedza i rozeznanie w kwestii potrzeb oraz oczekiwań klienta na każdym etapie życia nieruchomości – od planowania inwestycji, analizy jej opłacalności i kosztów realizacji, przez fachowe wsparcie podczas samej realizacji, po późniejsze możliwe przebudowy czy repozycjonowanie obiektu, umożliwią nam dalszy, intensywny rozwój” – powiedział Piotr Rusinek, Head of Project & Development Consultancy, BNP Paribas Real Estate Poland.