Informacje dnia

Zarządca nieruchomości biurowych Globalworth oraz Grupa Nutri Mind rozszerzają współpracę

uscisk reki

Globalworth to największy właściciel i zarządca na polskim rynku biurowym. Grupa Nutri Mind świadczy usługi gastronomiczne. Obie firmy rozszerzają swoją dotychczasową współpracę.

W obiektach komercyjnych, które należą do Globalworth, pojawią się nowe restauracje Grupy Nutri Mind. Będzie to sieć restauracji Meat&Eat. Lokale te pojawią się niebawem w biurowcach West Gate we Wrocławiu oraz Warsaw Trade Tower w Warszawie. Oba obiekty posiadają certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

 Rozszerzenie współpracy z Nutri Mind i planowane otwarcia kolejnych lokali gastronomicznych w naszych biurowcach to przejaw biznesowej dalekowzorczności. Po otwarciu gastronomii w naszych projektach mixed-use w dalszym etapie odmrażania gospodarki spodziewamy się także powrotu pracowników do biurowców na coraz większą skalę. Będą oni oczekiwać wysokiego poziomu usług gastronomicznych w miejscu swojej pracy, na co jesteśmy przygotowani i które zapewni współpraca z Nutri Mind.

Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland

Obsługa klientów biznesowych to nasz żywioł, ale też od dwunastu lat świadoma specjalizacja. Stawiamy na jakość i nowoczesność, aby spełniać i przekraczać oczekiwania tego najbardziej wymagającego sektora klientów. To dlatego równie ważna jest dla nas kanapka na codzienne śniadanie, jak i wielki bankiet czy piknik integracyjny. Współpraca z Globalworth, nieco opóźniona przez pandemię, to dla nas prestiż, satysfakcja i wyzwanie w jednym. Cieszymy się bardzo, że tak poważny gracz na rynku nieruchomości biurowych wybrał właśnie nas do projektów West Gate i WTT.

Renata Waśniewska, Dyrektor Zarządzająca Grupy Nutri Mind.