Informacje dnia

Zara z lokalem handlowym w Serenadzie

Do najemców krakowskiego Centrum Handlowego Serenada dołączyła firma odzieżowa Zara. Będzie to największy sklep hiszpańskiego giganta modowego w stolicy Małopolski. Zajmie 3 500 mkw. na dwóch poziomach nowego centrum.
W Serenadzie łączna powierzchnia sklepów Grupy Inditex, do której należy m.in. Zara, wyniesie 7 300 mkw. Wszystkie salony reprezentujące Grupę będą w maksymalnych rozmiarach powierzchni najmu.
W Centrum Serenada, którego otwarcie planowane jest jesienią tego roku, znajdzie się ponad 160 sklepów i butików, salonów usługowych, restauracji, kawiarni i barów.
Centrum Handlowe Serenada powstaje w krakowskiej dzielnicy Olsza i będzie  komplementarne wobec działających w sąsiedztwie: Centrum Handlowego  Krokus., marketu budowlanego OBI z powierzchnią 12 000 mkw. oraz kompleksu rozrywkowego w postaci największego w Krakowie 12-salowego Multikina i największego w Polsce  krytego aquaparku. Dzięki temu powstanie największy w Krakowie kompleks handlowo-rozrywkowy o powierzchni ponad 100 tys. mkw.
Deweloperem obiektu jest Mayland Real Estate.