rynek nieruchomości zabytkowych na sprzedaż

Zabytkowa Aleja Kasztanowców w Katowicach z nową nieruchomością inwestycyjną – Home Concept Design Park

Home_Concept_Design_Park_Wizualizacja (3)

Zabytkowa Aleja Kasztanowców w Katowicach z nową nieruchomością inwestycyjną – Home Concept Design Park.

Funkcjonująca w katowickim Roździeniu Galeria Wnętrz Home Concept przeobrazi się w Home Concept Design Park. Będzie to nowoczesny park aranżacji wnętrz, którego klienci skorzystają z kompleksowej oferty.
Inwestorem Home Concept Design Park jest Grupa AB Development, a jego głównym wykonawcą – Grupa Inbud Bielsko. Budowa nowego obiektu została już oficjalnie rozpoczęta.
Inwestor w ramach rozbudowy kompleksu zadba także o zabytkową Aleję Kasztanowców, znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie. To pozostałość drogi, która w przeszłości wiodła do najstarszego budynku w Katowicach – Folwarku w Dąbrówce Małej z XV wieku.

– Naszą ambicją jest stworzenie najbardziej metropolitalnego parku aranżacji wnętrz w regionie i jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb współczesnego klienta z segmentu premium. Chcielibyśmy, żeby Home Concept Design Park był destynacją pierwszego wyboru dla wszystkich planujących budowę, remont czy wykończenie wnętrza, w tym również dla specjalistów, którzy – jesteśmy pewni – docenią potencjał tego konceptu, jego skalę i jakość – mówi Krzysztof Kołaszewski, Inwestor Home Concept Design Park.