rynek nieruchomości na wynajem

Yusen Logistics wynajął 8700 mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej w nieruchomości inwestycyjnej Toruń Logistics Centre

dji_0009
Polski oddział międzynarodowego przedsiębiorstwa logistycznego Yusen Logistics wynajął 8700 mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej w należącym do firmy Goodman kompleksie Toruń Logistics Centre.

W efekcie nieruchomość komercyjna została w całości wynajęta. W transakcji wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Kompleks Toruń Logistics Centre jest położony w miejscowości Łysomice, na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 8 km od Torunia. Oferuje 23 717 mkw. powierzchni magazynowej. Lokalizacja umożliwia dojazd do oddalonego o 50 km Międzynarodowego Portu Lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo oraz oddalonego o 195 km portu morskiego w Gdyni.

Cieszymy się, że firma Yusen Logistics Polska zdecydowała się na powiększenie powierzchni magazynowej i wynajęcie obiektu w Toruń Logistics Centre, komercjalizowanego przez Cushman & Wakefield. Niniejsze centrum logistyczne, które posiada dobre połączenia komunikacyjne z rynkami Europy Zachodniej i Wschodniej, spełnia potrzeby najemcy. Dzięki dogodnej lokalizacji, Toruń Logistics Centre zapewnia łatwy dojazd do Portu Lotniczego Bydgoszcz, portów w Gdyni i Gdańsku oraz dostęp do autostrady A1 – komentuje Justyna Kwiatkowska, Senior Leasing Manager/Landlord Representation, Cushman & Wakefield.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora