Z życia spółek

Wrocławska nieruchomość komercyjna Renoma z nagrodą w konkursie Prime Property Prize 2022

4dd5a83deabea45ee0ef2a0e955624ac

Wrocławska nieruchomość komercyjna Renoma z nagrodą w konkursie Prime Property Prize 2022. Celem konkursu Prime Property Prize jest wyłonienie tych firm oraz projektów, które miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych.

Nieruchomość komercyjna Renoma to wrocławska ikona modernizmu należąca do Globalworth. Inwestycja została nagrodzona w tegorocznej edycji konkursu Prime Property Prize w kategorii Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Handlowej. Jury doceniło I etap przebudowy Renomy, której efektem jest m.in. nowe, północne atrium. Odmieniona Renoma otworzy się na miasto, stanie się jego żywą, integralną częścią, przyciągającą mieszkańców Wrocławia, a także lokalny i międzynarodowy biznes. Finał prac zaplanowany jest na I kwartał 2023 roku.

Ta nagroda, a także zainteresowanie ze strony naszych klientów i najemców pokazują, że decyzja o przebudowie Renomy była dobra decyzją. Pierwszy etap metamorfozy za nami, jesteśmy bardzo dumni z efektów. Mamy nadzieję, że finalny efekt prac, który zaprezentujemy na początku przyszłego roku, również spotka się z takim uznaniem – powiedział Łukasz Duczkowski, Head of Investmenst w Globalworth Poland.