rynek nieruchomości na wynajem

Wrocławska nieruchomość komercyjna Bema Plaza z nowym najemcą medycznym

80200374_1505_Bema_7897 - Copy (Large)

Grupa Scanmed z początkiem 2023 roku otworzy placówkę medyczną we wrocławskim budynku Bema Plaza, należącym do Deka Immobilien. Corees Polska reprezentował w tym procesie Najemcę, Wynajmującego – agencja JLL.

Nowe Centrum Medyczne we Wrocławiu, tworzone od podstaw, wpisuje się w naszą strategię rozwoju. To ważna inwestycja, która umożliwi zarówno dorosłym jak i dzieciom dostęp do lekarzy specjalistów, Podstawowej Opieki Zdrowotnej, kompleksowego zakresu badań laboratoryjnych, USG i Poradni Medycyny Pracy. Do dyspozycji naszych Pacjentów oddamy nowoczesne gabinety lekarskie w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu w Centrum Wrocławia. Cieszy nas fakt, że umocnimy tym samym swoją pozycję na rynku wrocławskim, gdyż poza nową lokalizacją dotychczas działają dwie przy ul. Parkowej i ul. Krasińskiego. – komentuje Andrzej Podlipski, Prezes Grupy Scanmed.

Bema Plaza to zlokalizowany w odległości 10 minut od Starego Rynku, budynek zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami wykończenia i specyfikacji technicznych. Bema Plaza oferuje łącznie około 32 000 m2 powierzchni, łącząc trzy funkcje: biurową oraz handlową. Nowoczesne rozwiązania techniczne i wysoki standard wykończenia wnętrz pozwalają stworzyć komfortowe i bezpieczne środowisko pracy.

– Wraz ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który dopuścił działalność medyczną do zakresu funkcji, które mogą być prowadzone w biurowcu, inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród operatorów medycznych. Jesteśmy dumni, że finalnie to grupa Scanmed wprowadzi się do Bema Plaza i poszerzy spectrum usług oferowanych w budynku. Bardzo nas cieszy, że firma z tak ogromnym doświadczeniem i bogatym portfolio wybrała naszą lokalizację – Mówi Aleksandra Stanisz, Konsultant w dziale powierzchni biurowych JLL we Wrocławiu oraz reprezentantka Wynajmującego w budynku Bema Plaza

Proces transakcyjny we Wrocławiu przypadł na burzliwy okres. Jego finalizacja wymagała zaufania i chęci współpracy wszystkich zaangażowanych stron. Tym bardziej gratuluję i dziękuję Grupie Scanmed za możliwość współpracy przy kolejnym już projekcie –– podsumowuje Grzegorz Kmieciński, Director, Tenant Representation w Corees Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora