rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Wolne powierzchnie biurowe do wynajęcia w warszawskim Atrium Tower

hermes-rivera-471868-unsplash
Wolne są powierzchnie biurowe do wynajęcia w warszawskim biurowcu Atrium Tower. Niemal tysiąc metrów kwadratowych dostępnej powierzchni biurowej czeka na najemców w Atrium Tower, który wśród warszawskich biurowców jest jednym z najbardziej znanych i charakterystycznych budynków w zachodniej części centrum miasta. BNP Paribas Real Estate Poland jako wyłączny agent odpowiada za komercjalizację obiektu.

Atrium Tower to blisko 12 000 m kw. powierzchni biurowej znajdującej się na 12 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pięter daje możliwość dogodnej aranżacji przestrzeni zgodnie z preferencjami najemcy – od pojedynczych modułów do otwartych konfiguracji na powierzchni od 180 do 1316 m kw. Ponadto, w budynku, do dyspozycji najemców są 133 miejsca na parkingu podziemnym. Aktualnie biurowiec dysponuje wolnymi powierzchniami na drugim oraz ósmym piętrze – ponad 400 i 500 m2. Wkrótce  w Atrium Tower dostępne będą kolejne przestrzenie na wynajem.

Posiadanie biura w Atrium Tower to właściwa i rozsądna decyzja, szczególnie teraz. Z jednej strony możemy pracować w biurze o wysokim standardzie, w zrewitalizowanym biurowcu, który jest dobrze znany i zarządzany. A z drugiej, jesteśmy po sąsiedzku z najważniejszymi biurowymi wieżowcami w centrum i kwadrans pieszo od ronda Daszyńskiego, popularnego adresu biznesowego stolicy.

Joanna Piotrowska, Starszy Konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Od 2019 roku budynek należy do funduszu VIG Fund.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora