Inwestycje publiczne

Właściciel i zarządca nieruchomości biurowych Globalworth wspiera zdrowie psychiczne

fc0d3ccf3af13feb304ddec25c572ed3
Globalworth, jako wiodący właściciel i zarządca nieruchomości biurowych, odgrywa ważną rolę dla swoich najemców i społeczności w tworzeniu miejsc pracy, które sprzyjają zdrowiu psychicznemu i fizycznemu oraz dobremu samopoczuciu.

Aby wyjść naprzeciw ich potrzebom, Fundacja Globalworth rozpoczęła bezpłatne wykłady i warsztaty „Fundacja Globalworth na rzecz…”, identyfikując ważne kwestie związane z opieką zdrowotną, które powinny zostać zaadresowane przez ekspertów w tej dziedzinie. Bezpłatne wykłady będą odbywać się w wybranych budynkach Globalworth.

Pierwszy temat cyklu, który rozpoczął się w marcu, dotyczy zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia oraz wskazuje niektóre czynniki stresogenne, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu. Wykład i warsztaty poprowadziła dr Ewa Hartman, certyfikowana trener metod Points of You i HeartMath oraz wykładowca MBA.

„Fundacja Globalworth na rzecz…” to program składający się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i webinarów, z których każdy obejmuje inne tematy. Jego celem jest wspieranie najemców Globalworth w zdobywaniu wiedzy z zakresu zdrowia i samoopieki w życiu prywatnym i zawodowym.

– mówi Georgiana Iliescu, dyrektor Fundacji Globalworth.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora