rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Wiecha nad Galerią Andrychów – budowa prestiżowej inwestycji ma się ku końcowi

GaleriaAndrychów_02

W dniu 24 czerwca br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budowie Galerii Andrychów.

Galeria Andrychów to największy kompleks handlowy w regionie. Jest to również jeden z większych projektów handlowych powstających obecnie w kraju.
W wydarzeniu udział brali przedstawiciele władz samorządowych, inwestorów – Acteeum Group i Equilis Europe, jak również sklepów i firm zaangażowanych w powstanie obiektu.
Zawieszenie wiechy na szczycie konstrukcji Galerii Andrychów poprzedziło przygotowanie symbolicznego aktu erekcyjnego, który podpisali: Tomasz Żak, burmistrz Andrychowa, Monika Woźniak-Zawioła, Head of Retail w Equilis Europe, Tomasz Szewczyk, partner zarządzający w Acteeum Group oraz Joanna Makowiecka-Gatza, Prezes Zarządu Karmar S.A.
Generalnym wykonawcą Galerii Andrychów jest firma Karmar S.A.
Galeria Andrychów została niedawno uhonorowana prestiżową nagrodą EuropaProperty CEE Retail Awards w kategorii „Future Project”.
„Dzisiejsza uroczystość to znak, że prace budowlane z każdym dniem przybliżają nas do otwarcia najbardziej atrakcyjnego miejsca zakupów dla mieszkańców Andrychowa i regionu. Dzięki naszemu zdeterminowaniu i współpracy partnerów, obecne szczególne okoliczności nie opóźniły rozpoczęcia budowy, ani nie zatrzymały procesu inwestycyjnego. Pomimo okoliczności, jakie towarzyszą realizacji tego projektu, Galeria Andrychów szybko nabrała kształtów. Nie możemy doczekać się powitania pierwszych klientów jesienią tego roku” – mówi Monika Woźniak-Zawioła, Equilis Europe.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora