Informacje dnia

Więcej usług w biurach Eurocentrum

Eurocentrum 3(1)Biurowce  Eurocentrum Office Complex zaoferują nową usługę dla pracowników obiektu i okolicznych biurowców. Na terenie budynku działalność rozpocznie myjnia samochodowa sieci Carsan.

Zgodnie z konsekwentnie realizowaną przez Grupę Capital Park strategią Biuro Plus, pracownicy budynku, oraz okolicznych obiektów mają zapewniony dostęp do punktów odpowiadających na podstawowe potrzeby – sklepu spożywczego, drogerii, apteki, pralni, salonu fryzjerskiego i pielęgnacji paznokci, czy bistro i kawiarni. Teraz bogatą ofertę uzupełni myjnia samochodowa.

Grupa Capital Park podpisała umowę najmu z siecią Carsan, która otworzy swój nowy punkt na terenie Eurocentrum Office Complex. Myjnia o łącznej powierzchni około 100 mkw. znajdzie się w garażu podziemnym na poziomie -3 w budynku Delta.

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji zoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. biur. W czerwcu 2014 Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki – Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw..


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora