rynek nieruchomości na wynajem

White Star Real Estate powiększa portfel projektów z sektora Asset Management o dwie nieruchomości handlowe

ff2f37c917b808ce098d0a4d42eba4dc

White Star Real Estate powiększa portfel projektów z sektora Asset Management o dwie nieruchomości handlowe.

White Star Real Estate (WSRE), wiodący właściciel, zarządca i deweloper nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, poszerza swoją współpracę z Focus Estate Fund (Focus). W efekcie WSRE przejmuje zarządzanie aktywami dwóch centrów handlowych nabytych przez Focus Estate w Polsce. Galeria Mosty i Ferio Legnica to najnowsze projekty, które dołączyły do zróżnicowanego portfolio aktywów nieruchomościowych WSRE.
Galeria Mosty o powierzchni 18 700 m² (GLA) została nabyta przez Focus Estate Fund od Atrium w grudniu 2022 r.
Z kolei Ferio Legnica o powierzchni 13 240 m² GLA została zakupiona od Raiffeisen Bank International w styczniu 2023 r.
Po przejęciu zarządzania aktywami tych dwóch centrów handlowych WSRE zarządza teraz łącznie 798 400 m² GLA w Polsce i 1,67 miliona m² GLA w regionie CEE.

„Bardzo doceniamy zaufanie ze strony takich firm jak Generali, Reico, Focus Estate Fund czy Tristan Capital Partners, których aktywami zarządzamy z sukcesem już od wielu lat. Focus jest naszym wieloletnim klientem – do tej pory zarządzaliśmy Galerią Sandomierz należącą do Focus Estate. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość usług pozwoliły rozszerzyć naszą współpracę z Focusem w Płocku i w Legnicy. Uważamy, że deweloperzy i właściciele nieruchomości są najlepszymi zarządcami. Nasi klienci wiedzą, że traktujemy każdą nieruchomość jak swoją własną, co pozwala im skupić się na zarządzaniu strategicznym, pozostawiając zarządzanie operacyjne w naszych rękach.” – komentuje Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora