Informacje dnia

Warszawski kompleks Skylight & Lumen przyciąga najemców pomimo pandemii

Kompleks Skylight & Lumen w Warszawie
Urban Jungle, agencja kreatywna dla branży nieruchomości i architektury, wybrała na swoją siedzibę warszawski kompleks Skylight & Lumen należący do Globalworth, największego właściciela i zarządcy na polskim rynku biurowym.

Nowe biuro Urban Jungle znajduje się na 6 piętrze biurowej wieży Skylight w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 59. Firma przeprowadziła się do niego w kwietniu.

Nasze biurowce wybierają nie tylko polskie i międzynarodowe instytucje finansowe czy technologiczne, ale również firmy z branży kreatywnej, czego doskonałym przykładem jest Urban Jungle. Jestem przekonana, że komfortowe warunki pracy w Skylight & Lumen i piękne widoki na centrum Warszawy będą sprzyjać kolejnym, nietuzinkowym i śmiałym pomysłom, z których słynie nasz nowy najemca.

Anna Korwin-Kulesza, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland.

Spośród rozważanych przez nas ofert, biurowiec Skylight okazał się być najlepszą, ze względu na swoją lokalizację oraz ilość udogodnień, którą oferuje naszym pracownikom. Nie bez znaczenia był fakt, że Globalworth, właściciel budynku, to firma inowacyjna, nastawiona na zrównoważony rozwój oraz społecznie odpowiedzialna. Te wartości są nam bardzo bliskie dlatego jesteśmy przekonani, że nie tylko znaleźliśmy idealne miejsce, ale też idealnego partnera biurowego na wiele lat.

Michał Nowakowski, Partner Zarządzający w Urban Jungle

Urban Jungle to lider wśród agencji marketingowych dla branży nieruchomości. Firma świadczy usługi brandingu, komunikacji i promocji nieruchomości a także posiada własne studio graficzne 3D z zespołem doświadczonych wizualizatorów 3D i animatorów.

Budynki Skylight i Lumen to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych biurowców w Warszawie, które oferują komfortowe powierzchnie spełniające potrzeby najbardziej wymagających firm.Najemcy cenią sobie ich lokalizację w ścisłym centrum miasta oraz bezpośrednie sąsiedztwo galerii handlowej Złote Tarasy. Oba budynki znalazły się w portfelu Globalworth w 2018 roku.

Kompleks Skylight & Lumen został zrealizowany w zgodzie z zasadami zrównoważonego budownictwa oraz posiada certyfikację BREEAM na poziomie „Excellent”. Łącznie oferuje ponad 49 000 mkw. komfortowej powierzchni biurowej. Budynki charakteryzują się doskonałą lokalizacją w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu, która gwarantuje bliskość komunikacji miejskiej, dworca Warszawa Centralna oraz bogatej bazy biznesowej, hotelowej, rozrywkowej oraz kulturalnej.

Źródło: Globalworth.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora