rynek nieruchomości na wynajem

Warszawski kompleks biurowy Park Rozwoju ma nowego najemcę

Park Rozwoju_2
Grupa DEKRA w Polsce, część międzynarodowego koncernu DEKRA SE, światowego lidera w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa w biznesie, została nowym najemcą w należącym do EPP kompleksie biurowym Park Rozwoju w Warszawie. Siedziba firmy o powierzchni 1500 mkw. zlokalizowana jest w II etapie inwestycji. Umowa została podpisana na 7 lat.

– Witamy firmę DEKRA w Parku Rozwoju! Cieszymy się, że dalszą biznesową historię nasz nowy najemca będzie tworzył w mokotowskiej inwestycji EPP. Jesteśmy przekonani, że przestrzeń biurowa, zaaranżowana wśród zieleni, będzie przyjaznym miejscem do rozwijania biznesu na warszawskim rynku – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

–  Jako Grupa DEKRA w Polsce dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. Stale się rozwijamy i rozbudowujemy nasze portfolio usług dla biznesu: być globalnym partnerem na rzecz bezpiecznego świata. Wiemy, jak ważny jest wpływ komfortu w miejscu pracy na efektywne wykonywane obowiązków przez pracowników. Zależy nam więc, aby nasi eksperci mogli pracować w wygodnych, przyjaznych i nowoczesnych warunkach. Dlatego też zdecydowaliśmy się przenieść naszą warszawską siedzibę do Parku Rozwoju. Jesteśmy pewni, że biuro w tej lokalizacji spełni wszystkie oczekiwania zarówno naszych pracowników, jak i kontrahentów oraz klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się na zawarcie siedmioletniej umowy najmu – mówi Dominika Grosman, Szef Zespołu Marketingu i Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora