Informacje dnia

Warszawska nieruchomość komercyjna Marynarska Point I z wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowych

Marynarska Point I_2021

Firma Savills została wybrana wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni w budynku biurowym Marynarska Point I, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie.

Nieruchomość komercyjna Marynarska Point I mieści się przy ulicy Postępu 15B w Warszawie. Obiekt oferuje łącznie 13 270 metrów kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 10 kondygnacjach. Na parterze budynku znajdują się lokale handlowe.  Biurowiec posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent oraz certyfikat bezpieczeństwa w kontekście zagrożenia COVID-19.
W 2021 roku budynek Marynarska Point I zmienił właściciela, którym obecnie jest fundusz inwestycyjny zarządzany przez Adventum Group. Oprócz doradztwa przy komercjalizacji powierzchni, Savills pełni również rolę zarządcy budynku.

„Marynarska Point I to jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców na Służewcu. Dzięki niedawnej przebudowie ul. Marynarskiej, w ramach której została ona poszerzona do trzech pasów ruchu w każdą stronę oraz wzbogacona o nowe ścieżki rowerowe i chodniki, dojazd do obiektu jest bardzo komfortowy. Marynarska Point I to biurowiec, który spełni oczekiwania zarówno dużych, jak i mniejszych firm, które cenią sobie funkcjonalne i nowoczesne biura oraz zrównoważane budownictwo” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora