rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

W Warszawie powstanie nowa inwestycja – rusza budowa RYTMO na Białołęce

LR_RYTMO_ACCIONA_01
Deweloper ACCIONA realizuje kolejną inwestycję na terenie Warszawy.

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 29. Minimalistyczna architektura, atrakcyjna lokalizacja, okoliczna infrastruktura i duży wybór mieszkań o różnych metrażach to największe atuty nowego osiedla.
Osiedle RYTMO ma składać się z dwóch, trzykondygnacyjnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, w których łącznie dostępnych będzie 105 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 37 do 75 m². Zainteresowani ich zakupem będą mogli wybierać spośród lokali 2, 3 lub 4-pokojowych o dwustronnym układzie, z balkonami i ogródkami.

– RYTMO to pierwsza inwestycja ACCIONA na warszawskiej Białołęce, bardzo przemyślana, dobrze skomunikowana i umiejscowiona na mapie tej dzielnicy. Jesteśmy pewni, że przypadnie ona do gustu potencjalnym Klientom: zarówno singlom, jak i seniorom czy rodzinom z dziećmi. Wierzymy, że RYTMO będzie atrakcyjnym miejscem zamieszkania dla wszystkich tych, którzy poszukują spokoju, komfortu życia codziennego i zawodowego z możliwością aktywnego wypoczynku w okolicy, a w razie potrzeby także sprawnego dojazdu do centrum Warszawy – mówi Katarzyna Unold, Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA w Polsce.