rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

W Warszawie powstają domy jednorodzinne w ramach inwestycji Neo Natolin

Neo Natolin_2W Warszawie powstają domy jednorodzinne w ramach inwestycji Neo Natolin.

Inwestycja Neo Natolin będzie nowoczesnym osiedlem, które powstaje na warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego. Projekt należy do grupy deweloperskiej Real Management S.A. Na 36,5-hektarowej działce inwestor docelowo wybuduje 300 domów wraz z infrastrukturą rekreacyjną. W pierwszym etapie inwestycji rozpoczęły się już prace budowlane związane z posadowieniem konstrukcji budynków.
Wykonawcami prac budowlanych pierwszego etapu zostały firmy DTM sp. j. oraz Totalbud S.A. Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

– Etap przygotowań jest już za nami i rozpoczynamy dalsze prace. Według założonego przez nas harmonogramu, projekt będzie gotowy na przyjęcie mieszkańców w trzecim kwartale 2024 r. Ogromnie wierzymy w potencjał tej inwestycji, która prezentuje nową jakość w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Poza świetnym projektem architektonicznym, nasze osiedle wyróżnia także m.in. doskonałe położenie – z jednej strony zapewniające łatwy dostęp do tętniącego życiem centrum Warszawy, a z drugiej – do terenów zielonych sprzyjających relaksowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Już teraz obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tą inwestycją powiedział Jerzy Motz, Przewodniczący Rady Nadzorczej Real Management S.A.