rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W Częstochowie przybywa nieruchomości inwestycyjnych w segmencie handlowym

Jula

W Częstochowie przybywa nieruchomości inwestycyjnych w segmencie handlowym. We wrześniu otworzył się tam multimarket Jula.

Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzyła we wrześniu br. swój siedemnasty sklep w Polsce. Nieruchomość inwestycyjna działa w częstochowskim Aniołów Park. Nowy obiekt handlowy na powierzchnię 1829 m2. Sklep może się poszczycić asortymentem około 15.000 produktów, w tym marek własnych, które nie są dostępne w innych sklepach.

Cieszymy się z otwarcia kolejnego multimarketu w Polsce, dzięki któremu mieszkańcy Częstochowy i okolic będą mieli dostęp do naszych produktów. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dobrym odbiorem klientów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym.” – kontynuuje Johan Sjöhagra, CEO Jula AB. „Polska jest dużym rynkiem o dużym potencjale rozwoju i chcemy tu rozwijać naszą sieć sklepów. Coraz lepiej poznajemy naszych konsumentów i dlatego możemy im oferować produkty, które naprawdę są im potrzebne, do tego w jakości i cenie JULA. Wciąż będziemy pracować nad jeszcze bardziej atrakcyjnymi ofertami, zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach.” – dopowiada Johan.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora