rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

W Chorowicach pod Krakowem powstaje nowa nieruchomość mieszkalna

Zielone Chorowiece - wizualizacja 1

Rozpoczęła się budowa I etapu osiedla domów w Chorowicach pod Krakowem.

Obszar inwestycji Zielone Chorowice obejmie ok. 3,5 ha terenu. Domy, które powstaną w ramach inwestycji, zostaną wyposażone w liczne rozwiązania proekologiczne i energooszczędne m.in. bezemisyjne ogrzewanie, rekuperację, podziemny zbiornik na wodę deszczową czy własną oczyszczalnię ścieków.

Osiedle Zielone Chorowice będzie się składać z 23 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchniach użytkowych ok. 221 m² lub 243 m², położonych na działkach liczących około 1000 m².
Planowany termin zakończenia inwestycji Zielone Chorowice to IV kwartał 2023 r.

Jak informuje Witold Indrychowski, prezes spółki Merari:
– Kompleks Zielone Chorowice powstaje z myślą o klientach zainteresowanych inwestycją w zabudowie jednorodzinnej, położonej na zorganizowanym i urządzonym osiedlu oraz ceniących sobie prywatność – teren będzie ogrodzony, monitorowany oraz wyposażony w zdalny system kontroli dostępu. Domy zostaną wyposażone w rozwiązania proekologiczne i energooszczędne. W budynkach zostaną zamontowane pompy ciepła, zapewniające bezemisyjne ogrzewanie budynku i dostarczające ciepłą wodę użytkową. Zaprojektowaliśmy również instalację rekuperacji oraz rozwiązania pozwalające w prosty sposób zamontować własną instalację fotowoltaiczną. Dodatkowo przy każdym domu znajduje się podziemny zbiornik na wodę deszczową, który umożliwi podlewanie ogrodu.