rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Victoria Dom buduje kolejne mieszkania dwów warszawskich inwestycji

Viva Garden 8

Deweloper Victoria Dom rusza z kolejnymi etapami w ramach dwóch popularnych warszawskich inwestycji. Pierwszy to osiedle Viva Garden 8 na bliskiej Białołęce. Projekt dostarczy 100 mieszkań, z których dwupokojowe lokale można kupić poniżej 220 tys. złotych a trzypokojowe za około 280 tysięcy złotych.

Oddanie trzech kameralnych budynków do użytkowania planowane jest na ostatni kwartał 2019 roku. Drugim projektem wprowadzonym do sprzedaży jest Osiedle Mieszko 2 na Pradze Południe oferujące łącznie 62 lokale, gdzie ceny oscylują wokół 7 tysięcy złotych za metr. Zakończenie tej inwestycji również planowane jest na ostatni kwartał 2019 roku.

Viva Garden 8 to wyczekiwany przez klientów kolejny etap osiedla, który powstanie na zielonej Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Z kolei Osiedle Mieszko 2 to drugi etap popularnej inwestycji zlokalizowanej w miejscu dawnej fabryki słodyczy przy ul. Chrzanowskiego na warszawskim Grochowie. „

– Uruchamiamy kolejne etapy projektów, które zyskały już dużą popularność wśród klientów. Osiedla cenione są głównie ze względu na atrakcyjne rozkłady, konkurencyjne ceny, a także bardzo dobre lokalizacje, świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta. Osiedle Viva Garden 8 dzieli zaledwie 70 metrów od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie z centrum. Równocześnie sprawną komunikację z centrum Warszawy zapewnia Trasa Armii Krajowej i Most Północny. Z kolei Osiedle Mieszko 2 znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W bezpośrednim pobliżu inwestycji planowane są dwie stacje III linii metra – Mińska i Rondo Wiatraczna” – podkreśliła Monika Śliwa Dyrektor Marketingu Victoria Dom.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

Kinia 11.10.2018 17:44

Bardzo dobre inwestycje. Ja mam w swoim kręgu znajomych już chyba ze 3 młode małżeństwa które zdecydowały się na mieszkanie od tego dewelopera właśnie i wypowiadają się w samych superlatywach;) Nas interesuje najbardziej właśnie inwestycja Mieszko, no ale zobaczymy co czas pokaże.