Informacje dnia

Viasat World zapowiada start projektu „1939 Na żywo”

Viasat_World_logo
Międzynarodowy koncern medialny Viasat World we współpracy ze studiem Future History tworzy nowatorski projekt cyfrowy, umożliwiający współczesnemu odbiorcy przełomowe doświadczenie historii.

Przedsięwzięcie, przy użyciu nowoczesnych kanałów komunikacji, pozwala w trybie rzeczywistym śledzić wydarzenia z przeszłości opowiedziane autentycznym głosem ich uczestników. Sześciotygodniowy projekt startuje 1 sierpnia 2019 roku.
Będzie on funkcjonował w polskiej i angielskiej wersji językowej.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z Future History, a opracowane rozwiązanie umożliwia rewolucyjny sposób odkrywania i poznawania historii. W ramach inicjatywy wchodzimy w bezpośredni dialog z autentycznymi postaciami, które opisują prawdziwe wydarzenia – a wszystko to w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na dedykowanej cyfrowej platformie. Projekt 1939 Na żywo wpisuje się ściśle w politykę kanału Polsat Viasat History, gdzie z pasją, w nowy i inspirujący sposób opowiadamy historię. Przedsięwzięcie w pełni wkomponowuje się w tę misję, a my jesteśmy bardzo dumni zlecając realizację projektu, który rzuca światło na wydarzenia z naszej przeszłości i opowiada je w innowacyjny sposób” – mówi Karin Heijink, VP Pay-TV Products and Channels w Viasat World.

Stojące za projektem 1939 Na żywo studio Future History znane jest dzięki wcześniej zrealizowanej inicjatywie digitalowej pod nazwą Project1917.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora