Z życia spółek

Thierry Bougeard powołany na stanowisko Head of Pan-European Logistics w BNP Paribas Real Estate

Thierry Bougeard, BNP Paribas Real
BNP Paribas Real Estate wzmacnia swój ogólnoeuropejski zespół logistyczny, powołując Thierry’ego Bougearda na stanowisko szefa działu logistyki i przemysłu. Thierry przejmuje stanowisko od Anity Simaza i będzie podlegać Larry’emu Youngowi, szefowi międzynarodowej grupy inwestycyjnej BNP Paribas Real Estate (IIG).

Z siedziby w Barcelonie wraz z lokalnymi zespołami BNP Paribas Real będzie kierował europejską koordynacją nieruchomości logistycznych (inwestycje i wynajem/sprzedaż).
Ten ogólnoeuropejski zespół kierowany przez Thierry’ego, będzie nadal realizować projekty z klientami inwestorskimi w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej, a także pomagać naszym najemcom w ich europejskiej ekspansji.

55-letni Thierry Bougeard ma duże doświadczenie w obszarze nieruchomości logistycznych. Karierę zawodową rozpoczął w 1990 r. jako konsultant, a następnie został szefem działu nieruchomości przemysłowych i logistycznych firmy Auguste Thouard w Paryżu (która później przekształciła się w BNP Paribas Real Estate). Następnie w 2010 r.  przejął zarządzanie oddziałem w Hiszpanii, a w 2014 roku został mianowany dyrektorem generalnym BNP Paribas Real Estate Advisory w Hiszpanii.

Nieruchomości logistyczne stanowią kluczowy sektor dla BNP Paribas Real Estate oraz jeden z fundamentów rozwoju firmy, który został dodatkowo wzmocniony przez rozwój handlu elektronicznego i wynikające z niego wymagania wobec obiektów. Dzięki swojemu doświadczeniu, znajomości rynku i międzynarodowemu zaangażowaniu, Thierry z pewnością będzie miał znaczący wkład w osiągnięcie celów rozwoju firmy na rynkach kapitałowych, jak również w zapewnienie solidnego wsparcia dla inwestorów na poziomie paneuropejskim

Larry Young.

mat.pras.