rynek nieruchomości na wynajem

Tenant-mix Galerii Bronowice w Krakowie z nowymi najemcami komercyjnymi

Galeria Bronowice w Krakowie (3)
Tenant-mix należącej do NHOOD Polska nieruchomości komercyjnej tj. Galerii Bronowice stale zmienia się i uatrakcyjnia.

Galeria Bronowice, rozbudowując ofertę zakupową połączoną z nietuzinkową propozycją spędzania wolnego czasu, zaprasza do siebie marki mogące wyróżnić ją na tle konkurencji. To zarówno brandy nowe i oryginalne, jak i te popularne, wyczekiwane przez klientów.
W ostatnim czasie do grona najemców krakowskiego obiektu dołączyły trzy nowe marki: Decathlon, TEDi oraz PONGO – kids & family spa salon. W każdy weekend, począwszy od 6 maja, czynne będzie również stoisko z watą cukrową dla najmłodszych.
Jednym z takich właśnie najemców jest zlokalizowany na parterze ok. 220-metrowy salon Decathlon, powiększający sportową propozycję Galerii.
Drugim nowym punktem w krakowskim obiekcie jest należący do sieci handlowej niemieckiego koncernu Tengelmann Group TEDi. Lokal znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię ponad 590 m kw.
Z kolei usługową ofertę Galerii Bronowice poszerzył 68-metrowy PONGO – kids & family spa salon.

– Ogromnie cieszy nas fakt dołączenia do tenant-mix Galerii Bronowice znanych i lubianych marek. Decathlon i TEDi to doskonałe dopełnienie dotychczasowej oferty naszego centrum, podkreślające różnorodność propozycji. Również sektor usług z branży beauty zyskał nową propozycję, kierowaną do całej rodziny. Dodatkowo, na małych i większych miłośników waty cukrowej co weekend czekać będzie słodkie mobilne stoisko – na razie czynne wewnątrz obiektu, a w miesiącach letnich stacjonujące przy placu zabaw – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora