rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Sprzedają nieruchomość komercyjną przy autostradzie A2 w Komornikach

komornikiFirma WGN pośredniczy w sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej w Komornikach, w aglomeracji poznańskiej. Chodzi o salon samochodowy położony bezpośrednio przy  autostradzie A2.

Powierzchnia całej nieruchomości wraz z działką niezabudowaną wynosi 8662 mkw. Teren inwestycyjny ma dostęp do drogi publicznej, jest oświetlony i monitorowany.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest na działalność gospodarczą pod tereny obiektów usługowych, produkcyjnych, magazynowych i składów. Nieruchomość znajduje się 10 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym autostrady A2, niedaleko drogi krajowej nr 5 Poznań-Wrocław. Sąsiedztwo  stanowi zabudowa usługowa i magazyny.

Sprzedający określił cena ofertową tej nieruchomości na 12 900 000 PLN BRUTTO.

Komorniki to jedna z wiodących w Polsce lokalizacji inwestycji przemysłowych – w szczególności w segmencie magazynowym. Potencjał lokalizacji w okolicy Poznaniu docenili już m.in. tacy inwestorzy zagraniczni, jak Volkswagen, GlaxoSmithKline czy Amazon.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora