rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Skanska rozpoczyna sprzedaż piątego etapu osiedla Holm House w Warszawie

Wizualizacja 1
Skanska Residential Development Poland rozpoczyna sprzedaż ostatniego etapu osiedla Holm House, inwestycji, która od lat stanowi element miejskiej tkanki Mokotowa.

Główną inspiracją przy opracowywaniu projektu piątego etapu stał się wiekowy dąb usytuowany na środku działki pod zabudowę. Holm House 5 to też rozwiązania proekologiczne, np. system odzysku wody szarej oraz te służące komfortowi mieszkańców, jak choćby funkcjonalne układy mieszkań, dodatkowe balkony przy sypialni i system smart home Appartme.
Ostatni etap osiedla Holm House w Warszawie będzie zlokalizowany przy ul. Zdziechowskiego (tuż obok ul. Domaniewskiej). W budynku znajdzie się 78 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 27 do niemal 110 metrów kwadratowych. Dodatkowo, na parterze obiektu przewidziano 4 lokale usługowe. Za projekt inwestycji odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Kulczyński Architekt.

– To już piąty i ostatni etap naszego bestsellerowego osiedla, które zdobyło serca wielu nabywców poszukujących wyjątkowych mieszkań. Mocną stroną Holm House jest sama lokalizacja inwestycji i bliskość do dwóch stacji metra oraz zrównoważone podejście przy jego projektowaniu, które już w poprzednich etapach zostało wielokrotnie nagrodzone, m.in. Nagrodą Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii najlepszy obiekt mieszkalny. Nabywcy docenią również estetyczną architekturę – komentuje Radosław Mazur, Project Manager inwestycji Holm House w spółce mieszkaniowej Skanska.

Źródło: Skanska.