rynek nieruchomości na wynajem

Shoper z nowym oddziałem – firma otwiera nowe biuro w Bydgoszczy

Shoper otwiera biuro w Bydgoszczy

Shoper z nowym oddziałem – firma otwiera nowe biuro w Bydgoszczy.

Właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy e-commerce na abonament otwiera kolejny oddział – tym razem w Bydgoszczy. Nowa lokalizacja skupia zespół specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Ich zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców z różnych branż w poprawie widoczności online oraz zwiększaniu sprzedaży.

Kolejne biuro Shoper otwiera się w Bydgoszczy, w nowoczesnym biurowcu Chillflex Preludium na ul. Ogińskiego 2. Powstanie bydgoskiego oddziału wiąże się z wyodrębnieniem ze struktury spółki działu Digital Advertising pod opieką nowego szefa.

– Właściciele biznesów mają coraz większą świadomość tego, jak ważne w budowaniu wizerunku i zwiększaniu sprzedaży są pozycjonowanie stron oraz dobrze prowadzona płatna promocja – mówi Szymon Lango, Head of Sales Digital Advertising w Shoper. – Zamierzamy oferować sprzedawcom Shoper i spoza platformy jeszcze skuteczniejsze kampanie PPC w atrakcyjnym modelu (niewielka prowizja za obsługę i rozliczenie za ROAS). Dodatkowo uruchomiliśmy alternatywne formy rozliczeń, ze stałą prowizją, aby z naszego wsparcia mogły korzystać też firmy nieprowadzące sklepów online – dodaje.

Źródło: Shoper.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora