Magazyny

SERGO buduje nowe magazyny pod Paryżem

SEGRO_METRO_Cash_and_Carry_FranceSEGRO powiększa swój portfel klientów i w regionie Île-de-France, w pobliżu Paryża, utworzy nowe centrum logistyczne dla spółki METRO Cash & Carry France. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 57 400 m², a jego oddanie przewidziane jest na koniec 2017 r.

Budynek będzie charakteryzował się wysoką jakością, co potwierdzają planowane parametry dotyczące jego wpływu na środowisko naturalne oraz starania SEGRO podjęte w zakresie jego certyfikacji ekologicznej HQE (Haute Qualité Environnementale) na poziomie „Bardzo Dobry”.

Położenie SEGRO Logistics Centre Mitry-Mory jest wyjątkowo korzystne. Jego lokalizacja na południowym wschodzie od Roissy, a także w pobliżu dróg A104 i A1 zapewnia doskonały dostęp do komunikacji publicznej, w tym dworca kolejki podmiejskiej RER Mitry-Claye.

Również w Europie Centralnej deweloper posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szytych na miarę potrzeb klienta z branży handlowej. Jedne z ostatnich tego typu przedsięwzięć to Centrum Dystrybucyjne TESCO w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki czy obiekt dla sieci sklepów Żabka zbudowany w SEGRO Logistics Park Gdańsk.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora