rynek nieruchomości na wynajem

Schnug Polska wynajmuje magazyny MLP Pruszków II

mlp_pruszkow_iiFirma logistyczna Schnug Polska podpisała umowę najmu blisko 1,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II należącym do MLP Group. Z obiektu zacznie korzystać jeszcze w styczniu br. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Axi Immo.

Schnug Polska Sp. z o.o. podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu blisko 1,5 tys. mkw. Z tego ponad 1,3 tys. mkw. wykorzystywane będzie na cele magazynowe, a pozostałe ponad 0,1 tys. mkw. na cele biurowe. Obiekt posiada stanowiska ekspedycyjne po obu stronach budynku.

Schnug Polska świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej, transportu i magazynowania. Działa na polskim rynku od marca 2004.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. Położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora