Magazyny

Rozbudowali magazyny Pomorskiego Centrum Logistycznego

Pomeranian_Logistic_Centre_bird_viewGoodman buduje obecnie w Pomorskim Centrum Logistycznym drugi magazyn o powierzchni 36 700 m2. Pięć nowych umów najmu, zawartych  jeszcze przed oddaniem budynku do użytku, potwierdza wysoką atrakcyjność PLC na rynku powierzchni magazynowych.

21 000 m2 zostało łącznie wynajęte przez pięć polskich firm z branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Firmy te zajmą moduły o powierzchni między 3 500 m2 a 5 200 m2. Pozostała przestrzeń (15 700 m2) będzie dostępna do natychmiastowego wynajęcia już w czerwcu.

„Port w Gdańsku odgrywa ważną rolę w Transeuropejskim Korytarzu Transportowym, który łączy państwa nordyckie z krajami Europy Wschodniej i Południowej. Nasza elastyczność w zakresie budowy i zarządzania nieruchomościami, a także duża dostępność powierzchni sprawiają, że PLC jest idealnym rozwiązaniem dla klientów z różnych branż – zarówno tych, którzy prowadzą działalność operacyjną na wielką, jak i mniejszą skalę, oraz tych, którzy chcą, aby ich firma rozrastała się na inne rynki europejskie,” powiedział Maciej Madejak, Goodman Head of Business Development w Polsce.

Maksymalna powierzchnia centrum może wynieść 500 000 m2. Na terenie PLC Goodman oferuje możliwość budowy elastycznej przestrzeni magazynowej wraz ze zintegrowanymi biurami. W zależności od potrzeb operacyjnych, klienci mogą skorzystać z oferty gotowej powierzchni do wynajęcia lub rozwiązań szytych na miarę typu BTS („build-to-suit”).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora