Informacje dnia

Rośnie kompleks biurowy Partner Point II we Wrocławiu

Power_PointTrwa rozbudowa kompleksu biurowego Partner Point we Wrocławiu – przy ul. Życzliwej w dzielnicy Krzyki. Docelowo w tej lokalizacji wyrośnie 7 biurowców. Zakończenie prac w II etapie planowane jest na 3 kwartał tego roku.

Budynki usytuowano na działce w dwóch szeregach podciętych prostopadłościanów zgrupowanych po trzy i cztery. Na placu między pasmami zabudowy zapewniono 30 naziemnych miejsc parkingowych dla pracowników oraz klientów firm rezydujących w biurowcach, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Każdy biurowiec realizowany w ramach projektu Partner Point II oferuje powierzchnię liczącą ok. 200 m2. Zaprojektowano je jako budynki o dwóch kondygnacjach naziemnych z antresolą dostępną z pierwszego piętra.

Grupa RB – projektant kompleksu-  to wrocławska firma działająca w branży budowlanej – od 2007 roku jako Pracownia Architektury RB Projekt, a od 2014 roku, w wyniku przekształceń, jako Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. Zajmuje się projektowaniem, nadzorem i kontrolą inwestycji, inwestorstwem zastępczym – świadczy usługi doradztwa, przygotowania i kompleksowej obsługi inwestycji. W codziennej pracy stara się spełniać najważniejsze oczekiwania klientów: profesjonalne działanie, wysoką jakość i możliwie najszybsze terminy wykonania.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora