rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rosną mieszkania II etapu Nordic Mokotów

Nordic Mokotów II

Nordic Mokotów II, mat. prasowe

Fiński deweloper YIT realizuje drugi etap Nordic Mokotów – swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. Budowa obejmuje 97 mieszkań, które będą dostępne w różnych metrażach – począwszy od mieszkań kompaktowych, przez rodzinne, po dwupoziomowe apartamenty. Obecnie zakończone zostały prace stanu surowego otwartego. Planowany termin oddania budynku to pierwszy kwartał 2019 roku.

Prace związane z budową drugiego etapu Nordic Mokotów rozpoczęły się we wrześniu ub. r. i przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Osiedle powstaje w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c.

– W ramach projektu oferujemy typowo fińskie akcenty – drewniane tarasy i balkony, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do zainstalowania sauny. Nordic Mokotów jest więc inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. Ponadto, nasi klienci mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym – dodaje.

Deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji – mieszkania odebrało ponad 90 właścicieli. W tym etapie pozostały też ostatnie wolne mieszkania dwupoziomowe. Gotowe do zamieszkania.

Aroma Park

YIT rozpoczęło również budowę swojej drugiej inwestycji mieszkaniowej – Aroma Park przy ul. Klasyków 10 w Warszawie. W ramach tej inwestycji zostanie zrewitalizowany jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – historyczna zabudowa drożdżowni Henryka Bienenthala z lat 1902-1904. Sprzedaż mieszkań trwa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora