Inwestycje publiczne

Rodzina wrocławskich krasnali stanęła przed nieruchomością komercyjną – drogerią dm

Krasnale dmRodzina wrocławskich krasnali stanęła przed nieruchomością komercyjną – drogerią dm.

Krasnal Baleusz, krasnalka Balea i małe Balejątko to nowa rodzinka krasnali powołana do życia przez firmę dm. Krasnale zamieszkały na stałe przed pierwszą wrocławską drogerią dm. Tak marka podkreśla swoje przywiązanie do Wrocławia wpisując się w lokalną społeczność.
Balea to jedna z najpopularniejszych marek własnych dm, która sukcesywnie podbija serca konsumentów. Projekt i rzeźbę krasnali wykonała artystka Beata Zwolańska-Hołod – idealnie oddając ducha marki. Krasnale można podziwiać przed drogerią dm, przy ulicy Ślężnej 130-134 we Wrocławiu.

– Nie od dziś wiadomo że krasnale są symbolem Wrocławia, zdobią miasto, tworzą historię i przyciągają mieszkańców i turystów. Drogeria dm od samego początku swojej obecności w Polsce stara się wpisać w tkankę miejską budując relacje z najbliższym otoczeniem. To właśnie Wrocław jest polską siedzibą dm, dlatego decyzja o powołaniu do życia krasnali była dla nas całkiem naturalna – mówi Hubert Iwanowski, Dyrektor Obszaru Marketingu i Zakupów dm w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora